Inteligentní dům Loxone

Loxone, to je...

  • Světlo podle nálady
  • Teplo bez starostí
  • Inteligentní žaluzie
  • Bezpečí jedním dotykem

Zabýváme se instalací a programováním systémů inteligentního bydlení Loxone. Jen na ukázku některé z možností...

Inteligentní vytápění

Systém Loxone zahrnuje vše, co k pohodlnému a úspornému bydlení potřebujete. Centrální jednotka (miniserver) a specializované moduly se postarají o činnosti, které jste dosud museli dělat sami. Už nemusíte myslet na nastavování teploty v domě, systém se rychle naučí, jak dlouho předem zapnout vytápění, aby v místnosti byla požadovaná teplota. Můžete samozřejmě nastavit různou teplotu pro jednotlivé místnosti.


Chytré světlo

Vstoupíte do koupelny a automaticky se rozsvítí světlo. Zároveň začne hrát vaše oblíbená hudba. Další a další světelné variace můžete střídat pomocí jediného, elegantního tlačítka.

Světlo...

Barvy...

Intimita...

Zvolte si barvu, která právě nejlépe odpovídá vaší náladě


Už nikdy na nic nezapomenete!

Při odchodu z domu už nemusíte přemýšlet, jestli jste nezapomněli někde zhasnout, zavřít okna či ztlumit topení. Stačí jediný dotyk a máte po starostech. Ať jste kdekoliv, můžete mít přehled o dění ve vašem domě prostřednictvím internetu. Systém vám jakoukoliv událost nahlásí na váš mobilní telefon nebo pošle email.


Bezpečný dům

Dům hlídá za vás. Pohybové senzory i detektory otevření oken či dveří zjistí neoprávněné vniknutí a systém okamžitě zareaguje. Rozblikají se světla, spustí se hlasitá hudba, vytáhnou se rolety a samozřejmě dostanete zprávu o poplachu. V případě požáru či zaplavení vodou jste rovněž ihned vyrozuměni. Alarm můžete ovládat na dálku pomocí mobilního telefonu.


Žaluzie zpříjemní bydlení

Žaluzie v chytrém domě dokáží doslova divy! Nejen, že se při západu slunce automaticky zatáhnou, ale spolupracují s teplotními senzory v domě a starají se, aby v domě nebylo příliš horko nebo naopak pustí do domu více slunce. Celý den sledují sluneční dráhu a automaticky se natáčejí tak, aby byl v domě zachován teplotní komfort. Můžete ovládat každou žaluzii zvlášť nebo centrálně.


Prohlédněte si inteligentní dům

Jednou vidět je lepší než stokrát o tom číst. Přijďte si prohlédnout inteligentní dům na vlastní oči do Českých Budějovic. Rádi vám domluvíme prohlídku s podrobným výkladem.