Partneři

Naši partneři

Základem úspěchu není jen odbornost vlastních specialistů, ale také výběr správných partnerů. Proto firma WCOMP s.r.o. spolupracuje s partnery, kteří patří k těm nejlepším ve svých oborech v České republice.

Počítače

Jako certifikovaný partner WCOMP s.r.o nabízí kvalitní počítače značky Triline. Vývoj a výroba těchto počítačů, notebooků a serverů je certifikován na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Každý počítač Triline je "originál" - postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka. Všechna nabízená řešení prochází náročnými testy kompatibility, je zaručena 100% stabilita a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Audio-video technika

Společnost WCOMP s.r.o. úzce spolupracuje s firmou AV MEDIA a společně tak poskytují profesionální služby v oblasti dodávek a pronájmu prezentačního audio-video vybavení. Jedná se především o audio systémy, reproduktorové soustavy, interaktivní tabule SMART Board, projektory, projekční plátna a další.

Podpora zabezpečení objektů

Společnost WCOMP s.r.o. spolupracuje s firmou Falcon zabývající se dodávkou elektronických zabezpečovacích, kamerových a požárních systémů. WCOMP s.r.o. zajišťuje instalaci a konfiguraci softwarového vybavení pro vzdálený dohled (lokální i z Internetu) implementovaných bezpečnostních systémů.

Telekomunikace

Společnost WCOMP s.r.o. spolupracuje s firmou ČD-Telematika disponující kvalitními datovými okruhy po celém území ČR. WCOMP s.r.o. tak může svým zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní telekomunikační spoje.